Serwis replik Poligon "Twierdza Dobczyce" Organizacja imprez Forum Klubu
Rejestruj  |  Zaloguj
06 lipca, 2020  
Forum
 
Forum ASG MałopolskaForum ASG MałopolskaNasze POLIGONYNasze POLIGONYPoligon "Twierd...Poligon "Twierd...03.10.09 - Krwawy Zmierzch03.10.09 - Krwawy Zmierzch
Wstecz Wstecz
 
Dalej Dalej
Nowa wiadomość
 2009-09-25 09:01
 
 Zmodyfikowane przez p4fciu na(w) 2009-10-02 01:25:19

 Zapraszamy w sobotę do Dobczyc na małą napierduchę .

 • ZBIÓRKA: 930
 • START: 1000
 • KONIEC: 1600

Wszystkich nowych chętnych proszę również o zapoznanie się z CENNIKIEM, REGULAMINEM oraz PRAWEM ASG

 

SCENARIUSZ:

WSTĘP

Sierpień 2009, Wyspa Minos – Gdzieś na Morzu Śródziemnym.

Wyspa Minos - Siedziba Sekty "Krwawy Zmierzch"

Wyspa ta jest zamieszkiwana przez potężną sektę „Krwawy Zmierzch”, na czele której stoi guru Jebiea Szkwili, charyzmatyczny przywódca duchowy pochodzenia gruzińskiego. Wraz ze swoją prawą ręką, a prywatnie bratem Atarem Kałmanawardze pragną w błyskawicznym tempie poszerzyć rzesze swoich wyznawców na całym świecie i zdobyć niewyobrażalne bogactwo oraz władzę absolutną, która według nich jest jedyną drogą do prawdy. Dzięki pieniądzom zebranym od swoich wyznawców guru wykupił wyspę, na której zbudował nowoczesne laboratoria strzeżone dzień i noc przez gotowe pójść za nim w ogień, świetnie wyszkolone wojsko. W laboratoriach tych pracują najlepsi naukowcy. Przewodzi im światowej sławy chemik, Szwed Magnus Skorwensen. To on właśnie wynalazł cudowny biały proszek, który rozpuszczony w organizmie czyni z ludzi uległe, pozbawione wolnej woli istoty. Plan w gruncie rzeczy jest prosty: proszek rozpuszczony w dowolnej cieczy trzeba podać do wypicia ludziom na całym świecie... Nie trzeba było się długo zastanawiać. Pomysł sam się nasunął: 


W ekspresowym tempie na terenie wyspy zaczęto budować rozlewnie i wypuszczać pierwsze egzemplarze podróbek. Produkcja ruszyła pełną parą. Do rozpoczęcia akcji pod kryptonimem „Idą, idą Święta” pozostało już niespełna trzy miesiące. Na nogi postawieni zostali wszyscy pracujący w koncernie wyznawcy sekty. „Krwawy Zmierzch” miał przecież wszędzie swoich ludzi: wśród kadry zarządzającej, logistyków czy kierowców ciężarówek rozwożących towar po świecie. Plan wydawał się genialny. Wystarczyło tylko gdzieś po drodze podmienić towar.

25 września 2009

Jebiea Szkwili zaślepiony wizją sukcesu nie zdaje sobie sprawy, że wśród otaczającej go świty znajdują się tajni agenci InterPolu, którzy przez cały czas zbierali informacje o jego nikczemnych planach i zdążyli już powiadomić odpowiednie organy.


3 października 2009

Na wyspie lądują oddziały specjalne mające za zadanie zniszczenie w zarodku sekty, aresztowanie jej przywódców oraz zabezpieczenie wszelkich  materiałów i dowodów ich przestępczej działalności.

Guru nie wierzy w to co się dzieje.  Jest zdruzgotany ale postanawia, że się nie podda, przetrwa i ocali ile się da. Płomiennym przemówieniem zagrzewa swoje wojsko do walki za sprawę.


DRUŻYNY: (zależnie od ilości osób – ale raczej równy podział)

 • Żołnierze Sekty -  świetnie wyszkoleni, zmotywowani i gotowi umierać za sprawę.
 • Oddział specjalny - również świetnie wyszkoleni i przygotowani do walki z każdym przeciwnikiem żołnierze.

Reszta, tj. zasady, zadania, cele, zasady specjalne oraz rekwizyty (instrukcje obsługi) będą podane po przydzieleniu graczy do odpowiednich drużyn. Pojawią się najpóźniej do piątku. na stronie i będą widoczne oddzielnie dla każdej z drużyn. Ponad to będą dostępne na samym strzelaniu jeszcze w bliżej nie sprecyzowanej formie . Dodam jeszcze, że scenario przygotowany tak na minimum 15 osób. Myślę, że jakoś poradzimy .

 


 

LISTA:

Żołnierze sekty:

 1. p4fciu
 2. BoCiaN
 3. boniekgpml3

Oddział specjalny:

 1. GibGiboN
 2. Boria + mała grupa szturmowa
 3. Zulu
Nowa wiadomość
 2009-09-29 00:11
 
 Zmodyfikowane przez GibGiboN na(w) 2009-09-29 00:12:18

Mnie taka zabawa ominąć nie może pisze sie :) Napewno kogoś przyprowadzę :)

Aha i jestem w jednostkach :D


Nowa wiadomość
 2009-09-29 07:36
 

Elo, jak za bardzo nie zapiję w piątek to z  przyjemnością oddam "życie" za wielkiego Guru.

Proszę o dopisanie do sekty, pozdro.

Nowa wiadomość
 2009-09-30 15:23
 

Z zalem zawiadamiam ze w najblizszy weekend jestem rozbrojony. Chyba uczelnia chce mnie wyslac do szkoly oficerskiej  Mam nadzieje ze bdziedzie sie bawic za dobrze! Z niecierpliwoscia wyczekuje kolejnego weksa. Niech kuki was sie nie imaja. Pozdrawiam 

Nowa wiadomość
 2009-10-04 13:10
 

Dzięki za zabawę .

Wstecz Wstecz
 
Dalej Dalej
Forum ASG MałopolskaForum ASG MałopolskaNasze POLIGONYNasze POLIGONYPoligon "Twierd...Poligon "Twierd...03.10.09 - Krwawy Zmierzch03.10.09 - Krwawy Zmierzch

Google+